На цей опалювальний сезон вирішив замовити брикети Nestro, вони більш естетично виглядають як на мене, тому що імітують візуально поліни. Ми в холодну пору року топимо камін і в ньому Nestro виглядають затишніше. Гарно тліють і добре віддають тепло, сторонніх запахів немає, отже, і добавок теж. Це добре, тому що у нас діти маленькі та екологічність важлива.

